Witamy serdecznie na stronie zespołu Na Oślep

Jeżeli szukasz zespołu na wesele, bankiet itp., który w swoim repertuarze nie posiada ANI JEDNEGO utworu z gatunku disco polo-trafiłeś w dziesiątkę. Nasz repertuar składa się z utworów tanecznych (polskich i zagranicznych, starych oraz nowych) , znanych z radia, tv i nie tylko ... 
Nasza grupa to cztery osoby: trzy wokalistki o skrajnie różnej barwie głosu, oraz akustyk, który dba o profesjonalną jakość dźwięku  podczas całej imprezy. Pracujemy na bazie wysokiej jakości pół-playbacków (czyli żywe wokale + podkład muzyczny).
W swojej ofercie proponujemy prowadzenie wesela  tradycyjnego (przyśpiewki, oczepiny, konkursy - oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku), jak i wesela nowoczesnego (muzyka + konferansjerka)  
Dokładamy wszelkich starań, aby imprezy organizowane przez nas wyróżniały się świetną muzyką, miłą atmosferą i wysoką kulturą, ponad wszystko cenimy ludzi, więc jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów tak, aby spełniać ich oczekiwania.
Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, a to przekłada się na prowadzone przez nas imprezy, co oznacza, że gramy dużo, a przerwy są ograniczone do minimum. Każde wesele/bankiet są wyjątkowe, więc chętnie odpowiadamy na pytania, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ich organizacji.
Na naszej stronie (www.naoslep.pl) w dziale DEMO znajdziecie Państwo kilka utworów w naszym wykonaniu, natomiast dział REPERTUAR (wciąż rozszerzany) zawiera aktualnie grane przez nas utwory.
Działamy na terenie Dolnego Śląska (Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa .....)

Zapraszamy do współpracy!